Su Sızıntısı Tespiti ve Tamir Fiyatları

Cevaplandırıldı

Dükkanımızın bütün giderlernden kötü koku geliyor. Ancak sebebini bir türlü bulamıyoruz. Lütfen acil yardımlarınızı bekliyoruz.

Soruldu üzerinde Mart 14, 2018 Kategori Yok.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)
En iyi cevap
Merhaba sayın daire sakini alt komşuya gelen su sızıntılarının nedeni bir kaç şekilde özetlenebilir. Örneğin sürekli bir damlama söz konusu ise temiz su tesisatında bir su kaçağı olduğunun göstergesi olabilir. Atık su tesisatından olan kaçaklar ise banyo lavabo, küvet, klozet gibi kişisel alanların kullanılması sonucu ara ara alt daireye su sızıntısı şeklinde görülerek genellikle tavanda sarartılı bir görünümüde beraberinde getirmektedir. Ayrıca  fayans aralarındaki derzlerin zamanla aşınması sonucundada beton suyu alt katın tavanına sızdırarak su sızıntısı problemini oluşturur. Firmamız yüksek teknolojik cihazları ile kırmadan noktasal su sızıntı tespiti yaparak fazla bir tadilat çıkartmadan problemden kısa zamanda kurtulmanızı sağlamaktadır. Fiyat ve tamir işlemleri için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.
üzerinde Mart 14, 2018 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.